Witamy Państwa na stronie internetowej Eco Olteh
certyfikowanego wykonawcy dociepleń natryskowych produktami marki SOUDAL oraz specjalisty w dziedzinie hydroizolacji natryskowej z czystego polimocznika.

Firma Eco Olteh poprzez wieloletnią obecność na rynku, a także ogromnemu nakładowi w szkolenia zdobyła dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie naszych usług w branży budowlanej.
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klienta stworzyliśmy jedno z najnowocześniejszych w Polsce mobilnych laboratoriów dociepleń i hydroizolacji natryskowych wyposażone w światowej klasy sprzęt do hydrodynamicznego natrysku wszelkiego rodzaju poliuretanów.

Nowy Reaktor firmy Graco zapewnia 100% jakości wytwarzanych przez nas izolacji cieplnych jak i hydroizolacji.
Podjęliśmy współpracę ze światowym gigantem w zakresie piany PUR jakim jest belgijski koncern SOUDAL co zaowocowało licznymi certyfikatami.
Jesteśmy w bardzo małym gronie pięciu certyfikowanych wykonawców na terenie naszego kraju – jako jedyni w województwie zachodniopomorskim.
Stosowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa potwierdzające możliwość ich stosowania w całej UE.

Poprzez rzetelną współpracę z firmą SOUDAL wypracowaliśmy wspólnie program zapewniający klientowi bezpośrednią kontrolę nad stosowanymi materiałami począwszy od produkcji poprzez transport i odpowiednie przetworzenie komponentów w postaci gotowego produktu jakim jest ocieplenie poddasza.

Kolejną dziedziną, w której jesteśmy coraz częściej wyróżniani to hydroizolacja.
Dzięki zastosowaniu czystych polimoczników uzyskujemy w 100% trwale elastyczną i wodoszczelną, całkowicie przylegającą powłokę bez łączeń.
Dzięki tak licznym właściwościom nasze powłoki stają się odnośnikiem w sektorze pokryć i hydroizolacji odróżniając się wyraźnie od produktów i systemów znanych do tej pory.

Zrealizowaliśmy ponad 500 inwestycji na terenie kraju i UE dla klientów indywidualnych, firm budowlanych, instytucji a nawet wojska.

Nasze okna PCV, okna drewniane, drzwi, rolety, zabudowy balkonów, balustrady, ogrody zimowe, zadaszenia pochodzą z produkcji największych liderów w branży stolarki otworowej.
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli wyposażyć Państwa domy w rozwiązania, które sprostają wymogom osób stawiających na budownictwo energooszczędne na miarę dzisiejszych czasów.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nasze mobilne laboratorium
wyposażone jest w światowej
klasy sprzęt