Okna drewniane podkreślają ciepło domowego ogniska i są doskonałą barierą dla deszczu, wiatru czy zmiennej temperatury.

Sekret wytrzymałości oraz idealnych parametrów okien drewnianych tkwi w starannie dobranym, klejonym warstwowo drewnie. Każdy z systemów tworzony jest z trzech lub czterech warstw drewna. Charakteryzuje się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi.

Dodatkową ochronę i żywotność zapewnia kilka warstw wysokiej klasy powłok lakierniczych.

Naszym klientom oferujemy kilka różnych systemów w najlepszych wariantach. Możliwość wyboru sprawia, że każdy znajdzie okna czy drzwi, które idealnie wkomponują się w jego inwestycję. Tym bardziej, że drewno dostępne jest w kilkunastu kolorach transparentnych i kilkudziesięciu z palety RAL.

System Naturo 68 może dodatkowo zostać wyposażony w nakładkę aluminiową RenoLINE, natomiast system Naturo 76 w nakładkę aluminiową RenoLINE lub GeminiCLASSIC.

Wyselekcjonowane profile

Stolarka Naturo produkowana jest z wielu gatunków drewna takich jak sosna, świerk, meranti, modrzew czy dąb. Drewno ma odpowiednią wilgotność oraz jest klejone trój lub czterowarstwowe, dzięki czemu jest bardzo trwałe.

Termoizolacja

Bardzo dobre uszczelnienie oraz szerokość profilu sprawiają, że okna drewniane charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi. Termoizolację z łatwością można podnieść poprzez montaż trzech szyb czy ciepłej ramki dystansowej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i żywotność użytkowania zapewniają najlepsze okucia. Umożliwiają one również wygodne otwieranie i zamykanie.

Design

Okna i drzwi dostępne są w kilkunastu kolorach. Z łatwością można zatem je dopasować do wyglądu budynku i stylu wnętrz. Do okien polecamy szprosy – do wyboru wewnątrzszybowe, naklejane, naklejane + duplex, konstrukcyjne.